Skip to content Skip to footer

Primátor Mostu, zastupitel Ústeckého kraje

Brief info

Ing. Marek Hrvol

Narodil se 7. června 1988 v Mostě. Vystudoval mosteckou průmyslovku, následně obor ekonomie na Vysoké škole finanční a správní. Od března 2020 byl jednatelem mosteckého fotbalového klubu FK Baník Most – Souš. V letech 2015 až 2020 zasedal v dozorčí radě akciové společnosti HIPODROM
MOST, z toho v letech 2016 až 2020 jako její místopředseda.

V komunálních volbách v roce 2014 byl zvolen zastupitelem města Most a následně se stal 1. náměstkem primátora města. Ve 26 letech se tak jednalo o nejmladšího náměstka primátora v historii města. Od února 2010 je předsedou hnutí ProMOST. Ve volbách v roce 2018 obhájil za hnutí ProMOST post zastupitele města a opět stal 1. náměstkem primátora. Pozici obhájil i v komunálních volbách v roce 2022. Poté co se dosavadní primátor města Jan Paparega vzdal funkce primátora, a to kvůli časovému vytížení, jelikož byl zvolen senátorem, stal se s účinností od 1. ledna 2023 primátorem města. V krajských volbách v roce 2020 byl zvolen jako člen hnutí ProMOST zastupitelem Ústeckého kraje, a to na kandidátce uskupení „LEPŠÍ SEVER“.

Je předsedou hnutí Pro MOST.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.